Ogłoszenie rekrutacyjne (Project Manager)

BUDOMAL jest jedną z wiodących firm budowlanych w Polsce dzięki konsekwentnej polityce jakości oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze.

W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudni osobę na stanowisko:

Kierownik Projektów - Project Manager

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • struktura podziału pracy (WBS)
  • zarządzanie zasobami i kontrola jakości
  • administrowanie kontraktem i zarządzanie nieprzewidzianymi zdarzeniami
  • prowadzenie negocjacji na etapie prowadzenia inwestycji,
  • nadzór nad funkcjonowaniem struktur organizacyjnych projektów, zarządzanie i koordynacja pracy zespołu,
  • organizacja, nadzór, rozliczenia oraz wsparcie prowadzonych projektów,
  • kompleksowe przygotowywanie projektów począwszy od formalności administracyjno-prawnych, przygotowanie założeń do umów, identyfikacja i zarządzanie ryzykiem, współpraca z interesariuszami, przygotowywanie budżetów dla poszczególnych projektów oraz kontrola ich wykonania, tworzenie i kontrola harmonogramów prac, weryfikacja dokumentacji technicznej oraz założeń technicznych, wsparcie merytoryczne i techniczne dla zespołów prowadzących projekty, końcowe rozliczanie projektów i przedstawianie raportu Zarządowi firmy,
  • kontrola i optymalizacja kosztów prowadzonych projektów (także value engenering).

Wymagania:

  • co najmniej 3 letnie doświadczanie w zarządzaniu projektami budowlanymi,
  • wymagane wykształcenie wyższe budowlane, uprawnienia budowlane,
  • znajomość prawa budowlanego, prawa cywilnego, norm budowlanych
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz interpretacji dużej ilości danych,
  • umiejętność kierowania zespołem,
  • doskonała organizacja pracy i skuteczność w działaniu,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,
  • znajomość środowiska Windows (Outlook, Excel), MS Project, AutoCad.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej, realizującej duże przedsięwzięcia budowlane w Łodzi,
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i Listu motywacyjnego (+ Referencji) z dopiskiem „Kierownik Projektów” mailem na adres: lodz@budomal.com.pl lub skorzystanie z naszego formularza http://www.budomal.com.pl/oferta-pracy.html

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.