Ogłoszenie rekrutacyjne (Przygotowalnia produkcji)

BUDOMAL jest jedną z wiodących firm budowlanych w regionie łódzkim. W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudni osobę na stanowisku:

SPECJALISTA DO SPRAW PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • ocena i analiza wymagań technicznych realizacji inwestycji w tym weryfikacja dokumentacji technicznej
  • przygotowywanie kosztorysów oraz przedmiarów robót dla danej inwestycji
  • współudział w opracowywaniu budżetów realizacyjnych
  • ścisła współpraca z działem zarządzania projektami
  • poszukiwanie nowych dostawców i podwykonawców
  • czynny udział w negocjacjach
  • udział w procesie oferowania w tym opracowywanie ofert przetargowych i prowadzenie postępowań przetargowych
  • bieżący kontakt z kontrahentami i podwykonawcami
  • opracowywanie raportów, sprawozdań i analiz
  • przygotowywanie analizy wykorzystania zasobów własnych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 2 lata
  • wykształcenie techniczne – wymagane wyższe budowlane
  • znajomość branży budowlanej
  • mile widziana znajomość ustawy PZP, KPA, prawo budowlane
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • umiejętność przygotowania przedmiarów i kosztorysów
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość środowiska Windows (Outlook, Excel), NORMA, Ms Project, CAD
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej, realizującej duże przedsięwzięcia
  • możliwości zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i Listu motywacyjnego (+ Referencji) z dopiskiem „Specjalista do spraw przygotowania produkcji” za pomocą:

lub listownie (decyduje data dotarcia korespondencji do biura):

PRB BUDOMAL

Al. Włókniarzy 221/225

90-642 Łódź

telefon kontaktowy 42 205 44 28

Prosimy o dopisanie klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.