Ogłoszenie rekrutacyjne (Inżynier budowy)

BUDOMAL jest jedną z wiodących firm budowlanych w Polsce dzięki konsekwentnej polityce jakości oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze.

W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudni osobę na stanowisko:

Inżynier Budowy

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Harmonogramowanie robót i nadzór nad terminową realizacją
  • Kontrola i optymalizacja kosztów
  • Monitorowanie i kontrola podwykonawców
  • Zarządzanie zasobami i kontrola jakości
  • Aktywna współpraca w procesie przygotowania produkcji
  • Nadzór jakościowy nad prowadzonymi pracami
  • Nadzór i przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • wymagane wykształcenie wyższe budowlane,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość prawa budowlanego i procedur administracyjnych w zakresie prowadzenia budowy i uzyskiwania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie
  • doskonała organizacja pracy i skuteczność w działaniu, umiejętność kierowania zespołem
  • znajomość środowiska Windows (Outlook, Excel), MS Project, AutoCad.
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej, realizującej duże przedsięwzięcia budowlane,
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i Listu motywacyjnego (+ Referencji) z dopiskiem „Inżynier Budowy”  drogą mailową: lodz@budomal.com.pl lub za pomocą naszego formularza: http://www.budomal.com.pl/oferta-pracy.html