Ogłoszenia rekrutacyjne (Kierownik budowy)

BUDOMAL jest jedną z wiodących firm budowlanych w Polsce dzięki konsekwentnej polityce jakości oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze.

W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudni osobę na stanowisko:

Kierownik Budowy

Miejsce pracy: Łódź i woj. Łódzkie

Opis stanowiska:

  • Obowiązki Kierownika wynikające z przepisów Prawa Budowlanego
  • Harmonogramowanie robót i nadzór nad terminową realizacją
  • Kontrola i optymalizacja kosztów
  • Monitorowanie i kontrola podwykonawców
  • Zarządzanie zasobami i kontrola jakości
  • Aktywna współpraca w procesie przygotowania produkcji
  • Nadzór jakościowy nad prowadzonymi pracami
  • Nadzór i przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w realizacji obiektów mieszkaniowych oraz wykonawstwo dużych inwestycji kubaturowych
  • Wymagane wykształcenie wyższe budowlane, uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń
  • Znajomość prawa budowlanego i procedur administracyjnych w zakresie prowadzenia budowy i uzyskiwania decyzji o pozwoleniu na użytkowanie
  • Analiza dokumentacji wykonawczej pod względem zasadności zastosowanych rozwiązań
  • Przygotowanie i organizacja placu budowy
  • Koordynacja robót branżowych
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej
  • Doskonała organizacja pracy i skuteczność w działaniu, umiejętność kierowania zespołem
  • Znajomość środowiska Windows (Outlook, Excel), MS Project, AutoCad
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej, realizującej duże przedsięwzięcia budowlane,
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i Listu motywacyjnego (+ Referencji) z dopiskiem „Kierownik Budowy” , „Kierownik Robót” do dnia 4 czerwca 2017 roku za pomocą:

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.