Ogłoszenia rekrutacyjne (Stażysta w Dziale Finansowym)

BUDOMAL jest jedną z wiodących firm budowlanych w Polsce dzięki konsekwentnej polityce jakości oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze.

W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudni osobę na stanowisko:

Stażysta w Dziale Finansowym

Miejsce pracy: Łódź i woj. Łódzkie

Opis stanowiska:

  • analiza danych finansowych za pomocą MS Excel oraz przygotowywanie prostych podsumowań (tabele, wykresy, schematy)
  • przygotowywanie prostych prezentacji wyników prac
  • wspracie zespołu finansowego w realizacji codziennych obowiązków służbowych

Wymagania:

  • ukończenie przynajmniej 2 roku studiów o profilu ekonomicznym
  • posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu finansów
  • znajomość środowiska Windows (Outlook, Excel), MS Project, AutoCad
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętności analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej, realizującej duże przedsięwzięcia budowlane,
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz rozwój w strukturze firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i Listu motywacyjnego drogą mailową: lodz@budomal.com.pl lub za pomocą naszego formularza: http://www.budomal.com.pl/oferta-pracy.html

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.