ogłoszenia rekrutacyjne (Stażysta w Dziale Prawnym i Administracji)

BUDOMAL jest jedną z wiodących firm budowlanych w Polsce dzięki konsekwentnej polityce jakości oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze.

W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudni osobę na stanowisko:

Stażysta w Dziale Prawnym i Administracji

Miejsce pracy: Łódź i woj. Łódzkie

Opis stanowiska:

  • obieg dokumentów przychodzących i wychodzących
  • obsługa telefonów systemowych biura
  • obsługa spotkań
  • archiwizacja dokumentów
  • wykonywanie prac administracyjno - biurowych
  • redagowanie krótkich pism

Wymagania:

  • II rok studiów na kierunku "Prawo"
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • zaangażowanie oraz umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu
  • otwartość, kreatywność

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej, realizującej duże przedsięwzięcia budowlane,
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz rozwój w strukturze firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i Listu motywacyjnego drogą mailową: lodz@budomal.com.pl lub za pomocą naszego formularza: http://www.budomal.com.pl/oferta-pracy.html

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.