Kontakt

Kancelaria

Katarzyna Irzyniec
Katarzyna Irzyniec Koordynator ds. Administracji tel: 42 634 05 05 wew. 101
kom: 695 255 481
Katarzyna.Irzyniec@budomal.com.pl

Biuro zarządu

Luiza Szymańska
Luiza Szymańska Asystentka Zarządu tel: 42 634 05 05 wew. 102
Luiza.Szymanska@budomal.com.pl

Dział sprzedaży mieszkań

Dominik Leśniak
Dominik Leśniak Koordynator ds. Sprzedaży Mieszkań tel: 42 634 05 05 wew. 116
kom: 603 272 529
Dominik.Lesniak@budomal.com.pl

Dział kadr i płac

Jolanta Kopytek
Jolanta Kopytek Kierownik kadr i płac tel: 42 634 05 05 wew. 103
Jolanta.Kopytek@budomal.com.pl

Dział logistyki

Seweryn Pacay
Seweryn Pacay Kierownik ds. Logistyki tel: 42 634 05 05 wew. 114
kom: 609 052 452
Seweryn.Pacay@budomal.com.pl
Aleksandra Nowak
Aleksandra Nowak Specjalista ds. Logistyki tel: 42 634 05 05 wew. 118
kom: 607 993 583
Aleksandra.Nowak@budomal.com.pl

Dział marketingu

Piotr Leśniak
Piotr Leśniak Specjalista ds. Marketingu tel: 42 207 43 58 wew. 117
kom: 693 138 988
Piotr.Lesniak@budomal.com.pl

Dział prawny

Koordynator działu prawnego
Koordynator działu prawnego Koordynator ds. formalno-prawnych tel: 42 634 05 05 wew. 112
Spr@budomal.com.pl

Dział przygotowania produkcji

Katarzyna Oleksiewicz
Katarzyna Oleksiewicz Koordynator ds. Ofert i Przygotowania Produkcji tel: 42 634 05 05 wew. 109
Katarzyna.Oleksiewicz@budomal.com.pl
Adam Kołacki
Adam Kołacki Specjalista ds. Ofertowania i Przygotowania Produkcji tel: 42 634 05 05 wew. 104
Adam.Kolacki@budomal.com.pl

Magazyn

Piotr Matusiak
Piotr Matusiak Kierownik Magazynu kom: 665 505 950
piotr.matusiak@budomal.com.pl

Dział dźwigowy

Patryk Chachaj
Patryk Chachaj Koordynator ds. Dźwigowych tel: 42 634 05 05 wew. 115
kom: 605 862 339
Patryk.Chachaj@budomal.com.pl

Dział analiz i IT

Dariusz Piestrzeniewicz
Dariusz Piestrzeniewicz Specjalista ds. Analiz i IT tel: 42 634 05 05 wew. 111
dariusz.piestrzeniewicz@budomal.com.pl