Oferta pracy

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w firmie Budomal, zapoznaj się z naszymi aktualnymi ofertami pracy i zostaw swoją aplikację w naszej bazie wypełniając krótki formularz aplikacyjny..

Witaj!

Dziękujemy za zainteresowanie się naszą firmą. Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego oraz załączenia CV. Pozwoli nam to skontaktować się z Tobą, gdy pojawi się oferta pracy zgodna z Twoim profilem zawodowym.


Dane personalne


Dane kontaktowe


Plik CVKliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez PRB Budomal zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.