Oferta

Termo

Oszczędność zużywanej energii cieplnej to korzyść nie tylko dla portfela, ale także środowiska naturalnego i gospodarki.

więcej

Budownictwo

Kompleksowo zajmujemy się budową lokali mieszkalnych oraz użytkowych. Towarzyszymy w całym procesie – od nadzoru nad kształtem projektu, poprzez dobór materiałów, po finalne wykonawstwo.

więcej

Dźwigi

Oferta handlowa uwzględnia potrzeby i możliwości poszczególnych grup inwestorów oraz użytkowników indywidualnych, instytucji użyteczności publicznej, budownictwa mieszkalnego, służby zdrowia, przemysłu.

więcej

Adaptacje

Przystosowanie już istniejących konstrukcji do nowej funkcji lub nadanie obiektom świeżości i nieodkrytych walorów to dla nas wyzwanie. Stawiamy czoła tego typu wyzwaniom każdego dnia.

więcej

Nawierzchnie

Jesteśmy tam, gdzie liczy się jakość materiałów, profesjonalizm wykonania oraz terminowość realizacji zlecenia. Te trzy czynniki stanowią fundament dla kładzionych przez nas nawierzchni.

więcej

Zarządzanie

BUDOMAL świadczy profesjonalnie usługi zarządzania projektami inwestycyjnymi w zakresie budownictwa i aranżacji powierzchni.

więcej