pl
 • 2013 - Zarządzanie

  BUDOMAL świadczy profesjonalnie usługi zarządzania projektami inwestycyjnymi w zakresie budownictwa i aranżacji powierzchni. Doświadczeni i wysoce wykwalifikowani pracownicy firmy są oddelegowani do pełnienia funkcji Project Managera lub Inspektora Nadzoru Inwestorskiego. Nadzór nad projektem kończy się dopiero w momencie finalnego oddania budynku do użytkowania. Opiekę nad prawidłowością wykonania każdego projektu przedsiębiorstwo sprawuje od A do Z. W ofertę takiej usługi wchodzi przeprowadzenie procesu inwestycyjnego, zarządzanie kosztami budowy, zbadanie stanu technicznego nieruchomości (due dilligence), zaprojektowanie i zbudowanie powierzchni dla najemców, dokonanie przekształceń planistycznych zwiększających potencjał i wartość nieruchomości oraz przygotowanie studium wykonalności.

 • 2006 - Certyfikat ISO 9001:2000

  Jest to międzynarodowa norma określająca wymagania, które powinen spełniać system zarządzania jakością w organizacji.

 • 2002 - Dźwigi

  BUDOMAL zajmuje się montażem, w budynkach nowopowstających dźwigów elektrycznych i hydraulicznych, wykorzystywanych w obiektach budownictwa mieszkaniowego i użyteczności publicznej. Zapewnia również montaż urządzeń w opcji dostosowania budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych lub do przewożenia łóżek szpitalnych. Wykorzystywane komponenty są najwyższej jakości, sterowanie mikroprocesorowe, bezreduktorowe wciągarki wiodących producentów. Firma oferuje również modernizację i wymianę dźwigów, które uległy zestarzeniu, zużyciu, bądź nie spełniają aktualnych norm bezpieczeństwa w już istniejących budynkach.

 • 2001 - Budownictwo

  BUDOMAL kompleksowo zajmuje się budową lokali mieszkalnych oraz użytkowych. Towarzyszy w całym procesie od nadzoru nad kształtem projektu, poprzez dobór materiałów, po finalne wykonawstwo. Firma oferuje budowę, remonty oraz modernizację wielkopowierzchniowych obiektów przemysłowych, obiektów użyteczności publicznej, obiektów biurowych, także budowę budynków mieszkalnych wielorodzinnych w pełnym zakresie robót wraz z infrastrukturą zewnętrzną. Dodatkowo przedsiębiorstwo oferuje również projektowanie i analizę kosztów inwestycji oraz prowadzenie nadzorów inwestycyjnych. 

 • 1999 - Nawierzchnie drogowe

  BUDOMAL wykonuje kompleksowe prace drogowo-brukarskie uwzględniające przebudowę oraz modernizację infrastruktury wodno-kanalizacyjnej, teletechnicznej i energetycznej.

 • 1995 - Termomodernizacja

  BUDOMAL od samego początku wykonuje docieplenia budynków przy użyciu najnowocześniejszych i w pełni sprawdzonych technologii oraz materiałów rekomendowanych przez największych i uznanych producentów. Zastosowane rozwiązania gwarantują spełnienie rygorystycznych parametrów izolacji termicznej, podnoszą jakość estetyczną elewacji, a także jej trwałość.

 • 1993 - Adaptacje

  BUDOMAL wykonuje prace adaptacyjne i modernizacyjne budynków, w tym obiektów zabytkowych, na etapie kompleksowego przygotowania do realizacji prac. A także realizację właściwych robót budowlanych.

 • 1993 - Założenie firmy

  Przedsiębiorstwo Remontowo–Budowlane Budomal funkcjonuje na rynku usług budowlanych od 1993 roku. Od początku istnienia misją firmy jest dochowywanie najwyższych standardów w realizacji prac i obsłudze klientów.
   

Siedziba

ul. Beli Bartoka 24 lok. U8, Łódź

Wiadomość