18/04/2024

ArchiFuture 2024. Eksperci i studenci dyskutowali o potencjale inwestycyjnym Łodzi.

Konferencja ArchiFuture 2024 pod hasłem: W czym tkwi inwestycyjny potencjał Łodzi, organizowana przez SKN Real Estate odbyła się 16 kwietnia br. i zgromadziła liczne grono słuchaczy, zarówno ze środowiska akademickiego, jak i branży.

To było inspirujące spotkanie studentów z praktykami-ekspertami w swoich dziedzinach, podczas którego poruszone zostały tematy dotyczące inwestycyjnego rozwoju Łodzi. Jednym
z prelegentów konferencji był Dr Tomasz Jochim, Członek Zarządu BUDOMAL, który w swoim wystąpieniu przybliżył rolę architekta i dewelopera w tworzeniu przyszłościowych metropolii cechujących się nietuzinkowymi inwestycjami.

W trakcie tego inspirującego spotkania, oprócz prelekcji, studenci rozmawiali z ekspertami
o rozwoju Łodzi w czasach ciągłych zmian, jak i dyskutowali o prawdziwej wartości naszego miasta. Z radością patrzymy na inicjatywy podejmowane przez SKN Real Estate i ich zapał do działania, dzięki któremu możliwa jest organizacja tak wartościowych wydarzeń. Jak powiedział dr Tomasz Jochim – „To niezwykle budujące, że grupa młodych ludzi chce rozmawiać o przyszłości i chcecie budować przyszłość tego miasta, poznać perspektywę rozwoju i nie oddajecie tego przypadkowi”.

ArchiFuture 2024. Eksperci i studenci dyskutowali o potencjale inwestycyjnym Łodzi.

Więcej artykułów

11/04/2024

Dr Tomasz Jochim prelegentem na ArchiFuture 2024

29/03/2024

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!

15/03/2024

Kolejny etap przebudowy ulicy Przybyszewskiego na odcinku od pl. Reymonta do ul. Grabowej.

Masz pytania?

Porozmawiajmy.

Ewa Soboń-Kosacz

tel. +48 603 350 400

ewa.kosacz@budomal.com.pl