BUDOMAL 360

GENERALNY WYKONAWCA | DEWELOPER | INWESTOR

Jesteśmy łódzką firmą rodzinną, która w branży budowlanej funkcjonuje od 1993 roku, czyli już trzy dekady. Zaczynaliśmy od termomodernizacji i adaptacji. Dziś BUDOMAL to generalny wykonawca, inwestor i deweloper – jedna z największych łódzkich firm budowalnych w regionie, która zatrudnia ponad 100 wysoko wykwalifikowanych specjalistów, dysponuje sześcioma pionami wykonawczymi i posiada bogate portfolio zrealizowanych projektów.

przejdź dalej

Przede wszystkim jakość.

Stosujemy sprawdzone rozwiązania w zakresie technologii i materiałów. Mamy bardzo dobrze przygotowaną kadrę inżynierską, skuteczne piony wykonawcze, dysponujemy nowoczesnym, własnym sprzętem budowlanym. Wprowadziliśmy i stosujemy nowatorski system informatyczny XPERTIS do zarządzania projektami wykonawczymi. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi podwykonawcami. Dzięki temu zapracowaliśmy sobie na opinię firmy wiarygodnej, która dotrzymuje terminów i świadczy solidne usługi na najwyższym poziomie jakości.

BUDOMAL z misją

BUDOMAL z misją

Od początku istnienia misją firmy BUDOMAL jest dochowywanie najwyższych standardów w realizacji prac i obsłudze klientów.
Szczegółowo zaplanowana strategia rozwoju, konsekwentnie realizowana polityka jakości zgodna z normą EN ISO 9001:2000, profesjonalizm wykonawstwa, a także prowadzenie działalności przyjaznej środowisku naturalnemu buduje markę BUDOMAL jako podmiot konkurencyjny i silny ekonomicznie.

Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich – największej polskiej organizacji branżowej, zrzeszającej 300 firm deweloperskich z całej Polski, która działa również na rynku europejskim w ramach struktur Europejskiej Unii Deweloperów reprezentującej interesy aż 30 000 deweloperów z Europy. Od 2021 roku współtworzymy Łódzki Oddział PZFD, w ramach którego prowadzimy szereg działań oraz dialog z lokalnymi władzami, które przyczyniają się do sprawnego, zrównoważonego i odpowiadającego na potrzeby mieszkańców rozwoju miasta i tworzenie miejsc do życia, pracy i wypoczynku.

BUDOMAL odpowiedzialny społecznie

Nasza strategia zarządzania firmą uwzględnia interesy społeczne, aspekty środowiskowe, dobre relacje z pracownikami. Dbamy o bezpieczeństwo i dobrą atmosferę pracy naszych pracowników i zapewniamy im możliwość rozwoju, ograniczamy negatywny wpływ działalności firmy na środowisko. Od lat angażujemy się też w działalność charytatywną włączając się w inicjatywy społeczne, które trudno byłoby zrealizować bez wsparcia biznesu. BUDOMAL wspiera między innymi: Stowarzyszenie „Przyjaciele Świata”, Fundację Gajusz, Caritas.

Poznaj nas bliżej

Na czele dobrze funkcjonującego zespołu stoi silny lider.
Zobacz wywiad Romana Młodkowskiego z NEWS24 z twórcą i prezesem Grupy Budomal – Rafałem Leśniakiem.

Lubimy podejmować się ambitnych realizacji – im większe i bardziej złożone, tym lepiej. Dziś wiem, że praktycznie nie ma już obiektu, którego nie bylibyśmy w stanie zrealizować.

Rafał Leśniak

Zaufali nam

Każdego dnia tworzymy historię

Realizacja nowej inwestycji w prestiżowym miejscu w Łodzi w trybie lex deweloper.

22/05/2024

Realizacja nowej inwestycji w prestiżowym miejscu w Łodzi w trybie lex deweloper.

Rada Miejska podjęła uchwałę i wyraziła tym samym zgodę na realizację inwestycji w formule ustawy Lex Deweloper, na wniosek spółki P22 należącej do firmy BUDOMAL, której właścicielem jest Rafał Leśniak […]

czytaj dalej
BUDOMAL nowym właścicielem nieruchomości przy ulicy Piotrkowskiej 56/58

08/01/2024

BUDOMAL nowym właścicielem nieruchomości przy ulicy Piotrkowskiej 56/58

Z sukcesem zakończyliśmy proces kupna działki przy ulicy Piotrkowskiej 58. Po intensywnych staraniach, które rozpoczęły się w 2015 roku, w grudniu 2023 roku, w wyniku przeprowadzonych negocjacji, oficjalnie zostaliśmy właścicielem […]

czytaj dalej

24/07/2023

Wakacyjne wydanie magazynu Life In a w nim wywiad z Rafałem Leśniakiem.

04/05/2023

Uroczyste otwarcie BRaIn

02/02/2022

Ulica Przybyszewskiego idzie do remontu. Kiedy i jak się zmieni?

Masz pytania?

Porozmawiajmy.

Ewa Soboń-Kosacz

tel. +48 603 350 400

ewa.kosacz@budomal.com.pl